Tipy na party

Organizujete narodeninovú oslavu alebo párty pre priateľov a neviete v akom štýle ju vyzdobiť?

Téma podujatia sa môže odvíjať od ročného obdobia, alebo miesta konania.

Medzi najobľúbenejšie jarné a letné témy patrí bezo sporu pirátske, námornícke a havajskej plážové párty. Nemusíte ich organizovať len na záhrade. Aj z reštauračného salóniku možete s našimi dekoráciami behom chvíľky vykúzliť tú správnu atmosféru.

Ak ste skôr priaznivci kovbojov a westernovek, iste si vyberiete z rady dekorácií a doplnkov z divokého západu.

Veľkolepú odviazanú zábavu môžete usporiadať v štýle kvetinových detí zo 60. rokov. Ešte viac podčiarknu atmosféru kostýmy v štýle Hippies.

Obrovským svetovým hitom je letná záhradná vodná párty. Vojna s vedierkom s vodou alebo s naplnenými balónikmi môže byť v horúcich letných dňoch úžasným osviežením s veľkou porciou zábavy!

Na celebrity a ľudí z vyššej spoločnosti si môžete zahrať napríklad na VIP party plne zlatých, strieborných a trblietavých dekorácií. Kúpte si tiež kostýmy známych ľudí a fotenie aj promenáda v žiari reflektorov môže začať.

Nikto sa neraduje s nádherne vyzdobenej oslavy viac ako deti.

Detská narodeninová oslava pre roztomilé malé lienky a včielky alebo drsných pirátov aj rozlietanéých pilotov vyčarí úsmev na tvári detičkám i dospelým.

Pre svojich potomkov môžete prichystať tiež dokonalú strašidelnú halloweensku alebo čarodejnícku párty a chodníky odvahy.

Dospievajúcich aj staršie oslávencovi iste ocenia výzdobu s balóniky a doplnky s číslom svojich narodenín.

 

U nás si iste vyberiete dekorácie a doplnky ako na klasické tematické párty, tak na menej tradičné oslavy.

 

Našim zákazníkom ponúkame aj službu požičovne kostýmov. Všetky informácie o tejto službe i kompletný výber karnevalových kostýmov možno nájsť tu: www.mega-pujcovna-kostymu.cz

 

Doplnky ku kostýmom ani parochne nemožno požičať, ale možno ich zakúpiť aj bez predchádzajúcej objednávky priamo u nás v požičovni.